Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2900719
12197
443
22000
Sculptures, statuettes, plaques
2788127
12198
443
Virágos kerámia falplasztika, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 30×23 cm
2902689
12199
443
24000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), fém szobor, fém alapon Jelzés nélkül, kopott. m. 26 cm
2840686
12200
443
Jelzés nélkül: Szarvas. Bronz, m: 9,5 cm
2920833
12201
443
Putz János (1928-?) Csajkovszkíj. Festett terrakotta, márvány alapon. 12x8 cm
2921038
12202
443
26000
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Olvasó lány. Brozírozott műgyanta, jelzett, fa talapzaton, 36 cm 2815713
12203
443
15000
2895896
12204
443
Pálfy Gusztáv (1942- ): Nyár (akt torzó). Fém, márvány talapzaton. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, kijár a talapzatból, m: 15 cm
2895017
12205
443
15000
Pálfy Gusztáv (1942- ): Akt torzó. Műgyanta, márvány. Jelzett. 27 cm
2895016
12206
443
Jelzés nélkül: Modern szobor. Műgyanta fosszília, kerámia. 22 m Ury Ibolya magángyűjteményéből 2921449
12207
443
14000
Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, aluminium jelzés nélkül, m: 30 cm 2921442
12208
443
Kótai József (1940- ): Király. Réz falidísz, jelzett, 20x9,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF