Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914668
12235
443
Sculptures, statuettes, plaques
Ló csikójával. Műgyanta szobor préselt fa talpazaton, jelzés nélkül, kis kopással, 28x23x15 cm
2914694
12236
443
1998 Veronese Design: Camargue lovai. Bronzozott műgyanta, márvány talapzaton, jelzéssel, szép állapotban, 55x27x27 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
2914695
12237
443
60000
Ismeretlen szobrász: Vadászkutya. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, 42x31x18 cm
2914858
12238
443
cca 1950-1960 Gyümölcskínáló szobor, aranyozott és festett műgyanta, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 36 cm
2914867
12239
443
Vágtató lovak. Bronz szobor fa talapzaton, jelzés nélkül, talapzat alján sérülés, szobor szép állapotban, 28x20x25 cm
2914873
12240
443
22000
A vadászkutya. Festett fém szobor, jelzés nélkül, hibátlan, 33x11x19 cm
2914829
12241
443
Naplóíró puttó, festett fajansz, jelzés nélkül, kopással, m: 39 cm
2914979
12242
443
19000
Rácz Edit (1936- ): Nyár. Bronz, bársonnyal bevont fára applikálva. Jelzett, számozott (10/I.), 21x12x1,2 cm 2914983
12243
443
19000
Rácz Edit (1936- ): Ősz. Bronz, bársonnyal bevont fára applikálva. Jelzett, számozott (10/I.), 21x12x1,2 cm 2915623
12244
443
Papp Zoltán négyrészes falidísz, bronz, jelzés nélkül, szép állapotban, h: 28 cm 2916940
12245
443
Franz Gruber - Ausztria (1878-1945): Liberty szobor, festett fém, jelzéssel, talapzat nélkül, szép állapotban, m: 31 cm 2921844
12246
443
36000
Majoros Sarolta: Lány. Festett kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF