1925-1935 2 db nemesfémipari évkönyv: A magyar nemesfémipar évkönyve 1925. Szerk.: Kiss Lajos. + Nemesfémipari évkönyv 1935. Naptárral, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérülésekkel.
1927 Budapesti Hírlap XLVIII. évf. 163. sz., 1927. július 21., különleges kiadás: Lord Rothermere, a magyar revíziós törekvések támogatójával kapcsolatos írások, nagyméretű plakát formájában. (Benne Nagy Emil írása, ill. Lord Rothermere Edvard Beneš cseh külügyminiszterhez címzett nyílt levelének szövege). Bp., Budapesti Hírlap-ny., jó állapotban, 94x63 cm
1928 Házi áldás, irredenta nemzeti imádsággal, "Szabad Szó" politikai hetilap előfizetőinek küldött ajándék, ofszet nyomat, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 44,5x29,5 cm
1929 A Jászsági Helyi Érdekű Vasút Rt. megnyitó pengő mérlege 1925. január 1-ével és az 1927. évi zárszámadás. Jászapáti, Adria-ny., 6 sztl. lev. Tűzött papírkötés, kissé foltos.