Drucksachen Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924953
16793
443
Printed Materials
1902 Cegléd Kossuth szobor avatásra szóló képes meghívó 2920224
16794
443
Printed Materials
1906 Sziváci (Vajdaság) ifjúság hangversenye meghívó, szecessziós, javított
2918834
16795
443
Printed Materials
1907 A siketnémák sopronvármegyei és sopronvárosi áll. segélyezett intézetének értesítője az 1906-7. iskolai évről. Sopron, Romwalter Alfréd-ny., 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. 2920071
16796
443
Printed Materials
1907 Kis Élclap VI. évf. 1-17. sz., 1907. jan. 6. - aug. 25. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Egybekötve, modern félvászon-kötésben. 2918823
16797
443
Printed Materials
1908 A Pannonhalmi Szent Benedek-rend soproni katholikus főgimnáziumának értesítője az 1907-1908. iskolai évről. Sopron, Röttig Gusztáv és Fia, 110+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kis lapszéli szakadásokkal, foltokkal, hullámos borítóval és lapokkal.
2921100
16798
443
Printed Materials
1909 Kolozsvár, Békés-Gyulai Placsintár Dávidné szül. Danczkai-Pattantyus Ábrahám Polixéna, Szamosvár néhai polgármesterének özvegye halotti értesítője. Hajtott, kissé viseltes, 29,5x23 cm
2924309
16799
443
Printed Materials
1909 Posta- és távíró- évkönyv 1909. évre. Szerk.: Demény Károly. Bp., 1909., Országos Központ Községi Nyomda Rt. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, foltos címlappal. 2917917
16800
443
Printed Materials
cca 1910 Tudósokat ábrázoló karikatúráról készült korabeli fotó, üvegezett keretben, a képen későbbi horogkeresztes pecsét. 22x16 cm
2925301
16801
443
Printed Materials
1910 Rendőr - napi szolgáltai feljegyzési könyv. Nagykőrös rendőrkapitányi hivatala kitöltetlen + egy nyugta büntetéspénz befizetéséről 2735929
16802
443
Printed Materials
cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Narciss. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 45x37,5 cm 2735961
16803
443
Printed Materials
2821264
16804
443
Printed Materials
1910-1911 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XIX. évf. 1-20. sz. Teljes évfolyam. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel, két lap hiányzik (408/409,435/436.) + 1911-1912 Kereskedelmi Szakoktatás c. folyóirat. XX. évf. 1-16. sz. Majdnem teljes évfolyam. 20 számban lenne teljes. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, intézményi bélyegzővel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF