Drucksachen Zahl der Lose: 383
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2924884
16769
443
Printed Materials
1897 Illustrielte Welt. Fametszetekkel Illusztrált. Sérült félvászon kötésben, lapsérülésekkel.
2200256
16770
443
Printed Materials
2924949
16771
443
Printed Materials
1894 Az Erdélyrészi Kárpát Egyesület alapszabálya. Központi ügyrend, osztályügyrend. Kolozsvár, 1896. Gombos Ferenc. 32p. szép állapotban 2925314
16772
443
Printed Materials
1894 Az EMKE Erdélyi Magyar egyesület nagy közgyűlése és báró Jósika emléktábla leleplezésére szóló meghívó és hirdetmény 2735765
16773
443
Printed Materials
2773892
16774
443
Printed Materials
1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 7. és 10. szám
2925296
16775
443
Printed Materials
1896 A Magyar Közigazgatás c. folyóirat június 28-i száma
2735754
16776
443
3800
Printed Materials
2923957
16777
443
26000
Printed Materials
1899 Herkulesfürdő (Băile Herculane, Herkulesbad), leporelló 8 db képpel, Stengel & Co., Dresden u. Berlin, jó állapotban, sérült borítóval, 16,5x11 cm 2848569
16778
443
Printed Materials
2924947
16779
443
Printed Materials
1900 Nagykőrös Kossuth szobor avatása program és belépőjegy szép állapotban 2921055
16780
443
Printed Materials
cca 1900 Színes női divatkép (Le Costume Royal). Nyomat, papír. 40x25 cm. Üvegezett fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF