Drucksachen

Zahl der Lose: 383

1869 A Köz-Értesítő c. folyóirat március 21-i száma
16757.

Rufpreis:
2 000 HUF

1873 Allgemeine Familien Zeitung. Stuttgart, 1873, Hermann Schönlein. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Teljes évfolyam. 1-26. sz.. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, néhány lap sérült.
16758.

Rufpreis:
5 000 HUF

1875 Hirdetmény Budapest választói névjegyzékének összeírásáról. Bp., Rudnyánszky A.-ny. Hajtott, kisebb szakadásokkal, 52x34 cm
16759.

Rufpreis:
2 000 HUF

1877 Rendőri körözvények mindenféle témában, 4p sérüléssel
16760.

Rufpreis:
2 400 HUF

1879 Illustrirte Zeitung. Lipcse, 1879, Verlag der Expedition der Illustrirten Zeitung. 1879 jan-juniusig, fél évf. Német nyelven. Szegedi árvízről 19 metszet (3 kétoldalas, 1 térkép, 1 hirdetés) és írás. Korabeli aranyozott gerincű févászon kötésben, gerincen és borítón apró sérülésekkel, lapokon hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban.
16761.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1880-1900 Vaskapu, Orsova-Kazán, Eisernes Thor. 12 db képet tartalmazó leporelló, kissé sérült, a képek elváltak a borítótól, 13x9 cm
16762.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1880-1900 Dekoratív üdvözlőkártyák/lapok (dombornyomott, litho, csipkés), 6 db különféle, 12x7,5 cm
16763.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1885 Az EMKE Erdélyrészi Magyar Közművelődési Egyesület alakulása, története 8p.
16764.

Rufpreis:
5 000 HUF

1886 Hirdetmény a pest-pilis-solt-kiskunmegyei lótenyésztési jutalomosztásokról. Bp., Rudnyánszky A.-ny., hajtva, kis sérülésekkel, 62,5x47 cm
16765.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1889 Bp., A Magyar Királyi Országos Levéltár diplomatikai osztályában őrzött pecsétek mutatója, 12 fénynyomatú táblával, kiadja: Országos Levéltár. Papírkötésben.
16766.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1889-1891 Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XI., XIII, XIV. és XV. köt. Szerk.: Fekete József, Hevesi József. Bp., 1889-1894, Magyar Salon, Fekete-fehér képanyaggal illusztrált.Aranyozott, gerincén kissé kopott egészvászon kötésben alapvetően jó állapotban
16767.

Rufpreis:
10 000 HUF

1889-2004 A Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság Közlönyének cca 35 száma, közte 10 szám háború előtti, vegyes állapotban
16768.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF