1873 Allgemeine Familien Zeitung. Stuttgart, 1873, Hermann Schönlein. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Teljes évfolyam. 1-26. sz.. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben, néhány lap sérült.
1879 Illustrirte Zeitung. Lipcse, 1879, Verlag der Expedition der Illustrirten Zeitung. 1879 jan-juniusig, fél évf. Német nyelven. Szegedi árvízről 19 metszet (3 kétoldalas, 1 térkép, 1 hirdetés) és írás. Korabeli aranyozott gerincű févászon kötésben, gerincen és borítón apró sérülésekkel, lapokon hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban.
1889 Bp., A Magyar Királyi Országos Levéltár diplomatikai osztályában őrzött pecsétek mutatója, 12 fénynyomatú táblával, kiadja: Országos Levéltár. Papírkötésben.
1889-1891 Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XI., XIII, XIV. és XV. köt. Szerk.: Fekete József, Hevesi József. Bp., 1889-1894, Magyar Salon, Fekete-fehér képanyaggal illusztrált.Aranyozott, gerincén kissé kopott egészvászon kötésben alapvetően jó állapotban