Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920476
20384
443
Jewellery and precious metal items
2 db ezüst (Ag) tálka. Jelzett, hibátlan 12x9 cm, d: 12 cm 103 g 2915724
20385
443
Ezüst (Ag) fogpiszkálótartó. Jelzett, némi kopással, 34 g, m: 5 cm 2917787
20386
443
Ezüst (Ag) medál kővel, jelzett, d: 26 mm, nettó: 3,6 g 2919445
20387
443
34000
Ezüst(Ag) képkeret, jelzés nélkül, belső méret: 4×3,5 cm, külső méret: 12×9,5 cm, bruttó: 80 g
2915718
20388
443
Antik ezüst (Ag) keresztelőpohár, oldalán vésett "Évike" felirattal. Jelzett, kopott, 56,2 g, m: 7,5 cm 2921932
20389
443
40000
Ezüst (Ag) merőkanál 196 g jelzett 2921958
20390
443
32000
Ezüst (Ag) fagylaltos kanál készlet 6 db 156 g jelzett Latzko 2921942
20391
443
Ezüst (Ag) húsvilla 86 g jelzett 2921915
20392
443
6 db ezüst nyelű desszertes (Ag) kés.
2921929
20393
443
Ezüst (Ag) koretes kanál 98 g jelzett 2921940
20394
443
Ezüst (Ag) tejmerő kanál 89 g jelzett 2921927
20395
443
Ezüst (Ag) kiskanalak 6 db 75 g jelzett Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF