Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 612
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2914684
20372
443
Jewellery and precious metal items
Antik Ezüst (Ag) cukorfogó. Jelzett 24 g 13 latos Javított! 2916875
20373
443
5 darab ezüst (Ag) villa, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 130 g 2916705
20374
443
2 darab ezüst (Ag) mokkás kanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 23,5 g 2917827
20375
443
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, bruttó: 1,3 g 2917791
20376
443
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, bruttó: 2 g
2924576
20377
443
Merlinit ásvány 10x4,8 cm, 176 g
2919729
20378
443
Ezüst (Ag) nyaklánc antik gyöngyház ékítéssel. Lánc sérült br 9,9 g 2919433
20379
443
Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 10 cm, nettó: 27,5 g 2920779
20380
443
30000
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, h: 65 cm
2917296
20381
443
Ezüst (Ag) cigaretta tárca, jelzéssel, 8x5 cm, nettó: 62 g 2916724
20382
443
13000
3 darab ezüst (Ag) kanál, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 100 g 2917746
20383
443
Háromsoros tenyésztett gyöngy nyaklánc, tahiti gyöngy, szép állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF