Dr. Gálos László: Az egyház alkotmányának szerkezete és érintkezőpontjai a világi alkotmányokkal. Pécs, 1940, Rákóczi-ny., 223 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragaszott gerinccel.
Galla Ferenc: Lorántfy Zsuzsanna és a katolicizmus. Bp., 1944,(Vác,Kapisztrán-ny.), 14 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon bejegyzéssel, a gerincen javítással.
Magdics Ignác: Szent beszédek, mellyeket leányiskolai növendékeknek tartott Dr. - -. Bp., 1909., Stephaneum. Átkötött kopott félvászon-kötés, a címlapon ceruzás jegyzetekkel, az utolsó lapon szakadásokkal.
[Dupanloup, Félix Antoine Philibert (1802-1878)]: Doupanloup Bódog: A september 15-diki conventio és a december 8-diki encyclica. Ford.: Füssy Tamás. Pest, 1865, Szent István-Társulat (Emich Gusztáv-ny.), 94+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kissé sérült lapokkal, ragaszott gerinccel.