Bücher: Religion

Zahl der Lose: 32

18914.

Rufpreis:
2 800 HUF

18915.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

18916.

Rufpreis:
1 600 HUF

"...édes Hazámnak akartam szolgálni..." Kájoni János: Cantionale Catholicum; Petrás Incze János: Tudósítások. Összeáll.: Domokos Pál Péter. Bp., 1979, Szent István Társulat. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
18917.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szalay Attila: Az Angyali Doktorral a II. Vatikánisták pestise ellen. (Válogatott írások, tanulmányok 1975-2009). Bp., 2009, k.n. Kiadói papírkötés. (Hozzá a könyv erratumainak javítólistája).
18918.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

18919.

Rufpreis:
1 800 HUF

Galla Ferenc: Magyar tárgyú pápai felhatalmazások, felmentések és kiváltságok a katolikus megújhodás korából. I. rész. Regnum Könyvek I. Egyháztörténeti Források. Bp., 1947., Stephaneum. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a gerincen javításokkal.
18920.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

P. Szőke János: Márton Áron. Thaur, 1988, szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
18921.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kereszténység, katolicizmus, ortodoxia. Windsor kiadó, 1996, kiadói papírkötésben
18922.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv: Prohászka Ottokár: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat. Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II. kötet. Bp., (1927), Szent István-Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kissé kopott gerinccel. + Dorn, Franz Xaver: A gyónószék. Bp., (1889), Dvorzsák János kiadása. Díszes könyvkötői (Hirhager K.) egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
18923.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyar protestáns egyháztörténeti monográphiák II. kötet, Zoványi Jenő, révész Kálmán, Payr Sándor, Földváry László. Bp., 1898. Hornyánszky. Kiadói papírborítóval .kissé sérült 245p.
18924.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szent Ágoston vallomásai I-II. köt. Ford. és magyarázta: Balogh József. Borzsák István előszavával. Bp., 1995, Windsor - Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18925.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF