Szalay Attila: Az Angyali Doktorral a II. Vatikánisták pestise ellen. (Válogatott írások, tanulmányok 1975-2009). Bp., 2009, k.n. Kiadói papírkötés. (Hozzá a könyv erratumainak javítólistája).
Galla Ferenc: Magyar tárgyú pápai felhatalmazások, felmentések és kiváltságok a katolikus megújhodás korából. I. rész. Regnum Könyvek I. Egyháztörténeti Források. Bp., 1947., Stephaneum. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a gerincen javításokkal.
2 db könyv: Prohászka Ottokár: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat. Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II. kötet. Bp., (1927), Szent István-Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kissé kopott gerinccel. + Dorn, Franz Xaver: A gyónószék. Bp., (1889), Dvorzsák János kiadása. Díszes könyvkötői (Hirhager K.) egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.