Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 32

Theiss Ede: Modern közgazdaságtudomány és totális háború. Budapest, 1942, k.n.. Különlenyomat a Közgazdasági Szemle 1942. évi 10-11. számból. 27 p. Kiadói papírkötés.
18417.

Rufpreis:
1 600 HUF

Félix László et al.: Megelőző tűzvédelmi ismeretek I. Bp., 1959, BM Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval, előzéklapon tollas névbejegyzéssel, néhány kevés lapon tollas jelöléssel.
18418.

Rufpreis:
1 400 HUF

Molnár József, Németh Kálmán et al.: Tankönyv a gépkocsizó lövész tartalékos tisztek részére. Bp., 1966, Magyar Honvédelmi Sportszövetség Országos Elnöksége Tartalékos Tiszti Tagozat. Kiadói egészvászon kötés. kissé sérült gerinccel, első néhány lapon apró folttal.
18419.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bódiné-Föglein-Horváth-Mezey: A magyar országgyűlés történetének képeskönyve (angolul-németül is) Bp., 1999. Osiris Kiadó  Kiadói kartonált papírkötésben
18420.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Marshall, George C.] Marshall tábornagy: Így győztünk... Ford.: Éber Ernő. (A rombadőlt és újjászületettt Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa ex libris-szel). Bp., [1945], Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés
18421.

Rufpreis:
1 200 HUF

18422.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barczy Zoltán - Somogyi Győző: Magyar huszárok. Somogyi Győző rajzaival. Bp., 1987, Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18423.

Rufpreis:
1 200 HUF

18424.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF