Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 32

Kenyeres Dénes: L-29 Delfin típusú kiképző-és felderítő-repülőgépek a magyar néphadseregben 1964-1984.között. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2011., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
18405.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenyeres Dénes: Könnyűhelikopterek (Mi-1M, KA-26) története a magyar haderőben, 1961-1990. Kecskemét - Szentkirályszabadja - Börgönd. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2005., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
18406.

Rufpreis:
3 000 HUF

18407.

Rufpreis:
3 000 HUF

Eligiusz Kozlowski: General Józef Bem. Warszawa, 1958, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Rendkívül izgalmas lengyel nyelvű monográfia Bem Józsefről. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
18408.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olcsvay Géza: A katonai betűvetésről. (Polgáriak számára is alkalmas). Összeáll.: - - hadirokkant, tart. hadnagy. Bp., 1941, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18409.

Rufpreis:
2 400 HUF

18410.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vladimír Dolínek: Kézi lőfegyverek. A bodzapuskától a revolverig. Ford.: Kovács Melinda. H.n., 1999, Új Ex Libris. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, ex libris-szel.
18411.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
18412.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyváradi Sándor - M. Szabó Miklós - Winkler László: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp., 1986, Műszaki. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés.
18413.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyóni (Áchin) Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság (Budapesti Hírlap-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, néhány kevés oldalon apró lapszéli, szöveget nem érintő sérüléssel.
18414.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kardos Tibor: A magyarság antik hagyományai. Pantheon-Tanulmányai 5. Bp., 1942, Pantheon-Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal.
18415.

Rufpreis:
1 600 HUF

A szabadságharc csatái 1848-1849. A kötet anyagát Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története című művének az 1894-98-i kiadásából válogatta: Pollák Dénes. Szerkesztette, az ismertető összefoglalásokat és a jegyzeteket írta: Elek István. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 1 t.+292 p.+4 t.+11 (kihajtható melléklet) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
18416.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF