https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 108

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1913. "B.J.K. - Mindent a barátságért" zománcozott, ferencvárosi bajnoki fém kitűző (20mm) T:AU
1
31655.

~1913. "B.J.K. - Mindent a barátságért" zománcozott, ferencvárosi bajnoki fém kitűző (20mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914. "TR - 1914. V. 14. / II. díj - 400 m síkfutás" jelzett Ag díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (11,53g/0.800/29mm) T:VF
1
31656.

1914. "TR - 1914. V. 14. / II. díj - 400 m síkfutás" jelzett Ag díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (11,53g/0.800/29mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920-1940. 5 darabos fém sport emlékérem és -plakett tétel T:1--2-
1
31657.

~1920-1940. 5 darabos fém sport emlékérem és -plakett tétel T:1--2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928. "M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph.
1
31658.

1928. "M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" bronz emlékérem (61mm) T:1-,2 ü.
1
31659.

1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" bronz emlékérem (61mm) T:1-,2 ü.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930. "Sportvilág Verseny Díja" peremen jelzett Ag díjérem füllel (17,98g/33mm) T:XF ph., patina
1
31660.

~1930. "Sportvilág Verseny Díja" peremen jelzett Ag díjérem füllel (17,98g/33mm) T:XF ph., patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
10
 
~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-
1
31661.

~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel és aranyozott díszítménnyel, Hawel BP gyártói jelzéssel (23,92g/0,800/45mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30,5mm) T:2
1
31662.

~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30,5mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" bronz díjérem "Kerékpárverseny egyéni III." gravírozással, illetve díszes, de sérült mellszalaggal. Szign.: Boskol L. (41mm) T:AU patina
1
31663.

~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" bronz díjérem "Kerékpárverseny egyéni III." gravírozással, illetve díszes, de sérült mellszalaggal. Szign.: Boskol L. (41mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina
1
31664.

~1930-1950. "Magyar Kajakkenu Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége - 1926 / II. oszt. bajn. döntő 1. hely 1930-31" ezüstözött bronz díjérem füllel, "HP" gyártói beütéssel (40mm). A(z országos szinten egyébként III. osztálynak megfelelő) BLASz II. osztály két csoportjának győztese csapott össze a bajnoki döntőben, amelyet annak ellenére is megrendeztek, hogy mindkét csapat feljutott. A Kárpáti csoportból a MÁV Gépgyár, a Stobbe csoportból az Elektromos MTE jutott a döntőbe, miután mindkét csapat nagy előnnyel nyerte meg saját csoportját. Az 1931. június 14-i finálét a MÁV csapata nyerte 3-2-re. Az önálló MÁV Gépgyár egyébként 1959-ben szűnt meg, az akkor MÁVAG néven futó csapat beolvadt a Vasas Ganzvagon együttesébe, amely onnantól a Ganz-MÁVAG nevet viselte. Az angyalföldi Népfürdő utcai pályán játszó Elektromos felnőtt labdarúgó-szakosztálya 1999-ig működött, utolsó szezonjukban az NB III. Duna csoportjának utolsó helyén végeztek. T:XF
1
31665.

1931. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége - 1926 / II. oszt. bajn. döntő 1. hely 1930-31" ezüstözött bronz díjérem füllel, "HP" gyártói beütéssel (40mm). A(z országos szinten egyébként III. osztálynak megfelelő) BLASz II. osztály két csoportjának győztese csapott össze a bajnoki döntőben, amelyet annak ellenére is megrendeztek, hogy mindkét csapat feljutott. A Kárpáti csoportból a MÁV Gépgyár, a Stobbe csoportból az Elektromos MTE jutott a döntőbe, miután mindkét csapat nagy előnnyel nyerte meg saját csoportját. Az 1931. június 14-i finálét a MÁV csapata nyerte 3-2-re. Az önálló MÁV Gépgyár egyébként 1959-ben szűnt meg, az akkor MÁVAG néven futó csapat beolvadt a Vasas Ganzvagon együttesébe, amely onnantól a Ganz-MÁVAG nevet viselte. Az angyalföldi Népfürdő utcai pályán játszó Elektromos felnőtt labdarúgó-szakosztálya 1999-ig működött, utolsó szezonjukban az NB III. Duna csoportjának utolsó helyén végeztek. T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31666.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse