Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874311
31727
441
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Marokkó ~1990. "II. Haszan Kupa" öntött, kétoldalas, ezüstözött bronz lovaspóló érem kopottas dísztokban (62mm) T:XF patina Morocco ~1990. "Hassan II Trophy" cast, two-sided, silvered bronze polo medallion in worn case (62mm) C:XF patina
2821574
31728
441
Numismatik
Nagy-Britannia DN "Golden Medal Gum - Kerékpár" kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND "Golden Medal Gum - Bicyle" two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina
2834524
31729
441
Numismatik
2655675
31730
441
Numismatik
2755677
31731
441
600
Numismatik
Németország DN "SC Halle" zománcozott fém jelvény + "Eintracht Frankfurt" zománcozott fém jelvény + "Leipzig" zománcozott fém jelvény T:2 Germany ND "SC Halle" enamelled metal badge + "Eintracht Frankfurt" enamelled metal badge + "Leipzig" enamelled metal badge C:XF
2755816
31732
441
Numismatik
2668624
31733
441
Numismatik
7xklf sportérem és -plakett tétel, közte 1948. "Bank Sport Központ / Evezés" Br díjérem (36mm) T:2-3
2863404
31734
441
Numismatik
8db-os kerékpáros díjéremtétel, ebből 6db eredeti tokban (némelyik sérült), közte 4db "Kerékpáros pályaviadal" díjérem (Ausztria-Magyarország, NDK-Magyarország, Wien-Budapest) "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "III." gravírozással (40mm) T:vegyes 2817332
31735
441
Numismatik
15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. "Vasas Izzó SK csapatbajnokság" egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1-
2855264
31736
441
Numismatik
18db-os, főleg szocialista sport díjérem, közte Ausztria 1918. "ÖDSK Wien" kétoldalas Zn díjérem gravírozással + 1936. "BUSE" aranyozott bronz magasugró(?) díjérem gravírozással T:vegyes 2736879
31737
441
Numismatik
19db-os sportérem és -plakett-tétel T:1--3
2818469
31738
441
Numismatik
20 darabos sport- és díjérem tétel, közte "Főiskolai bajnokság 1922 / Diszkosz","Magyar Athletikai Szövetség díja" T:2-4
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF