Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 108

31727.

Rufpreis:
4 000 HUF

31728.

Rufpreis:
1 200 HUF

31729.

Rufpreis:
5 000 HUF

31730.

Rufpreis:
800 HUF

Németország DN "SC Halle" zománcozott fém jelvény + "Eintracht Frankfurt" zománcozott fém jelvény + "Leipzig" zománcozott fém jelvény T:2 Germany ND "SC Halle" enamelled metal badge + "Eintracht Frankfurt" enamelled metal badge + "Leipzig" enamelled metal badge C:XF
31731.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

31732.

Rufpreis:
800 HUF

7xklf sportérem és -plakett tétel, közte 1948. "Bank Sport Központ / Evezés" Br díjérem (36mm) T:2-3
31733.

Rufpreis:
1 000 HUF

8db-os kerékpáros díjéremtétel, ebből 6db eredeti tokban (némelyik sérült), közte 4db "Kerékpáros pályaviadal" díjérem (Ausztria-Magyarország, NDK-Magyarország, Wien-Budapest) "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán "III." gravírozással (40mm) T:vegyes
31734.

Rufpreis:
4 000 HUF

15 darabos szocialista Hollóházi sport emlékérem tétel (~60mm), közte 1978. "Vasas Izzó SK csapatbajnokság" egyoldalas porcelán sport emlékérem (60mm) T:1-
31735.

Rufpreis:
3 000 HUF

18db-os, főleg szocialista sport díjérem, közte Ausztria 1918. "ÖDSK Wien" kétoldalas Zn díjérem gravírozással + 1936. "BUSE" aranyozott bronz magasugró(?) díjérem gravírozással T:vegyes
31736.

Rufpreis:
2 400 HUF
18

19db-os sportérem és -plakett-tétel T:1--3
31737.

Rufpreis:
1 800 HUF

20 darabos sport- és díjérem tétel, közte "Főiskolai bajnokság 1922 / Diszkosz","Magyar Athletikai Szövetség díja" T:2-4
31738.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF