https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 108

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely" 2db nyolcszögletű bronz díjplakett "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, egyik "1938 I." gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2
1
31643.

Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely" 2db nyolcszögletű bronz díjplakett "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, egyik "1938 I." gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán "Pesterzsébet háziverseny 1931. VI. 14.céllövészet 5-ös csapatverseny" gravírozással (40mm) T:1- patina
1
31644.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán "Pesterzsébet háziverseny 1931. VI. 14.céllövészet 5-ös csapatverseny" gravírozással (40mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán "Pesterzsébet 1932.VI.19. Céllövészet I." gravírozással (40mm) T:1- patina
1
31645.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán "Pesterzsébet 1932.VI.19. Céllövészet I." gravírozással (40mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
1
31646.

Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Miniatűr I. 927/8" Ag díjérem, "LE" gyártói jelzéssel (32,75g/41mm) T:AU,XF
1
31647.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Miniatűr I. 927/8" Ag díjérem, "LE" gyártói jelzéssel (32,75g/41mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" bronz díjérem, hátoldalon "Műlesiklás 1940 III" gravírozással (40,5mm) + 1963. "1963 ápr. 4. III." lövész díjérem T:2 patina, korrózió
1
31648.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" bronz díjérem, hátoldalon "Műlesiklás 1940 III" gravírozással (40,5mm) + 1963. "1963 ápr. 4. III." lövész díjérem T:2 patina, korrózió

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)
1
31649.

Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1900. "Budapesti Atlétikai Klub" peremén jelzett Ag sport díjérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel. Szign.: Ernszt Kálmán (13,35/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1900. "Budapest Athletic Club" Ag sport award medal with hallmark on the edge and "S.G.A." maker's mark, with ear. Sign.: Kálmán Ernszt (13,35/0,800/30mm) C:AU patina
1
31650.

1900. "Budapesti Atlétikai Klub" peremén jelzett Ag sport díjérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel. Szign.: Ernszt Kálmán (13,35/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1900. "Budapest Athletic Club" Ag sport award medal with hallmark on the edge and "S.G.A." maker's mark, with ear. Sign.: Kálmán Ernszt (13,35/0,800/30mm) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
1
31651.

~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1903. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / MVK 1903. II/1" kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,12g/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1903. "In a Healthy Body there's a Healthy Soul - Race Award / MVK 1903. II/1" Ag sport award medal with hallmark, "S.G.A." maker's mark and with an ear, engraved on the back side (12,12g/0,800/30mm) C:AU patina
1
31652.

1903. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / MVK 1903. II/1" kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,12g/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1903. "In a Healthy Body there's a Healthy Soul - Race Award / MVK 1903. II/1" Ag sport award medal with hallmark, "S.G.A." maker's mark and with an ear, engraved on the back side (12,12g/0,800/30mm) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906. "Magyar Athletikai Club Verseny díj - Gerely V. 1906.VI.14. I. / Ép ész csak edzett testben él" jelzett Ag sport díjérem "FÁBR(I)" gyártói jelzéssel, füllel, előlapján gravírozva (13,50g/0.800/33mm) T:2 patina, utólagos fülrátét / Hungary 1906. "Hungarian Athletic Club Race Award - Javelin R. 1906.VI.14. I. / Common Sense lives only in a Trained Body" Ag sport award medal with hallmark and "FÁBR(I)" maker's mark, with an ear and engraved on the obverse (13,50g/0.800/33mm) C:XF patina, the ear was added later on
1
31653.

1906. "Magyar Athletikai Club Verseny díj - Gerely V. 1906.VI.14. I. / Ép ész csak edzett testben él" jelzett Ag sport díjérem "FÁBR(I)" gyártói jelzéssel, füllel, előlapján gravírozva (13,50g/0.800/33mm) T:2 patina, utólagos fülrátét / Hungary 1906. "Hungarian Athletic Club Race Award - Javelin R. 1906.VI.14. I. / Common Sense lives only in a Trained Body" Ag sport award medal with hallmark and "FÁBR(I)" maker's mark, with an ear and engraved on the obverse (13,50g/0.800/33mm) C:XF patina, the ear was added later on

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
1
31654.

~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse