Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2793942
12212
441
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Rokokó figura. Bronz, fatalapzaton. m: 19 cm 2769106
12213
441
Jelzés nélkül: Oroszlán. Öntöttvas. M: 12,5cm 2769100
12214
441
14000
Jelzés nélkül: Grizzly medve. Öntött, patinázott bronz, m: 13 cm
2768641
12215
441
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
2793272
12216
441
Jelzés nélkül: Sámson aki feltépi az oroszlán száját. Festett alumínium, festett kőtalapzaton, kopott, m: 18 cm
2842747
12217
441
Olvashatatlan jelzéssel: Dante. Fém, fatalapzaton, m: 9,5 cm
2853084
12218
441
Kínai harcos. Bronz szobor, alabástrom talapzaton. Jelzés nélkül, m: 10 cm
2834768
12219
441
2895021
12220
441
H. Teplov: Lenin büszt. Fém öntvény, jelzett 21 cm 2897270
12221
441
ifj Fekete Géza Dezső (1939-2021): Ülő lány. Festett terrakotta jelzett, hibátlan, m: 30x26 cm 2896645
12222
441
36000
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Három grácia. Terrakotta relief, jelzett, kissé foltos 24x32 cm 2895975
12223
441
Péter Zsuzsa: Ülő akt. Festett terrakotta jelzett, hibátlan, m: 29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF