Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 109

12200.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
12201.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, fatalpon, kopásokkal, m: 33 cm
12202.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

LE jelzéssel: Luther Márton. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm
12203.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12204.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

12205.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

12206.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12207.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12208.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Maugsch Gyula (1882-1945) Juhász. Bronz, márvány talpon. Jelzett, m: 11 cm
12209.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Jelzés nélkül: Csendőr. Bronz, festett márvány talapzaton, m: 18,5 cm
12210.

Rufpreis:
8 000 HUF

KK jelzéssel: Huszár. Festett gipsz, festett márvány talapzaton, kis hibákkal, m: 29 cm
12211.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF