Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 109

Farkas Ferenc (1958- ): Nyugágyon. m: 28 cm, bronz, 2013. Jelzett. Hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
12138.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Farkas Ferenc (1958- ): Fotel. m: 31 cm, bronz, kő, 2006. Jelzett. Hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
12139.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Jalim jelzéssel: Bölcs Náthán. Faragott márvány, alsó része, talapzattal javított, kis kopásokkal, 1900 körül, m: 40 cm /
12141.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

BKI jelézéssel, art deco női táncos, bronz, márvány talapzaton, m:31 cm
12142.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1900 Szecessziós nőalak ón szobra 33 cm
12143.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, jelzés nélkül, m: 26 cm
12144.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12145.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Feltehetően Kerényi Jenő: Art Deco táncos lány. Öntött bronz, jelzés nélkül, m: 19 cm
12146.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12147.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zadak Arts: Jerusalem, ezüst borítású szobor talapzaton, kopással, jelzett, m: 12 cm
12148.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12149.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Olvashatatlan jelzéssel: Katona. Bronz, márvány talapzaton, kopásokkal, jelzett a talapzaton. m: 31 cm
12150.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF