Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 109

Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, fa talapzaton jelzett. kopott 29 cm
12151.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12152.

Rufpreis:
12 000 HUF

12153.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Farkas kutya fém ötvözet, bronz festékkel. 32 cm
12154.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
12155.

Rufpreis:
4 000 HUF

Moai, bronz, jelzés nélkül, kopásokkal, talapzaton, m: 7 cm
12157.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1994 Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 53,5 cm
12158.

Rufpreis:
5 000 HUF

MT jelzéssel: absztrakt női figura, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
12159.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Régi indonéz faragott és festett alak, fa, jelzés nélkül, mozgatható kezekkel, m: 54 cm
12160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Eszkimó, címkével jelzett, szép állapotú, m: 11,5 cm
12161.

Rufpreis:
3 000 HUF

12162.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
12163.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF