Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2895097
12151
441
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, fa talapzaton jelzett. kopott 29 cm 2864544
12152
441
2902689
12153
441
24000
2857511
12154
441
11000
Farkas kutya fém ötvözet, bronz festékkel. 32 cm
2623802
12155
441
Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
2903207
12157
441
Moai, bronz, jelzés nélkül, kopásokkal, talapzaton, m: 7 cm 2903767
12158
441
1994 Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 53,5 cm
2900737
12159
441
MT jelzéssel: absztrakt női figura, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2898663
12160
441
Régi indonéz faragott és festett alak, fa, jelzés nélkül, mozgatható kezekkel, m: 54 cm 2898229
12161
441
Eszkimó, címkével jelzett, szép állapotú, m: 11,5 cm 2897175
12162
441
2897180
12163
441
11000
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF