Tétel

Katalognummer:

17152.
Beendet 441. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

Valborg-éji kaland (1935-1942). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Ingrid Bergman, Lars Hanson és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Koncz Film. Hajtásnyomokkal, kissé sérült, részben javított. 91×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Swedish movie Valborgsmässoafton (Walpurgis Night) from 1935, released in Hungary 1942, lithograph on paper, slightly damaged.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras