Tétel

Katalognummer:

17153.
Beendet 441. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

Pacsirta (1936). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát) Eggerth Márta (Martha Eggerth) és mások szereplésével. Lehár Ferenc operettje után. Litográfia, papír. Vándor Endre (1910-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Nyomda. Művészfilm. Hajtásnyomokkal, sérült. 95×29 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the movie Where the Lark Sings (Wo die Lerche singt) from 1936, lithograph on paper, damaged.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras