Vaszary J jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretb... https://www.darabanth.com/de/441-Fernauktion/441.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Vaszary-J-jelzessel-Vizparti-taj-Akvarell-papir-uvegezett-fakeretben-28x43-cm~II2899063
2899063
10560
441
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000 HUF 16,26 EUR , 18,75 USD
Beschreibung: Vaszary J jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 28x43 cm
: pk