10561.
Beendet 441. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Lakodalom. Olaj, karton. Dekoratív, korabeli szecessziós fakeretben. 25x35 cm