Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.
Dr. Bálint Rezső et al.: A cukorbetegség és az insulin. Bp., [1927], Dick Manó (Hornyánszky-ny.), 304+(8) p. + X t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
Soó Rezső: Fejlődéstörténeti növényrendszertan. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Sérült kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Heribert-Nilsson, [Nils]: A fejlődés gondolata és a modern biológia. Ford.: Tábor Béla. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 28 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérülés.
Sure, Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, K. M. Természettudományi Társulat, X+(2)+350 p.+ XVI t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
John H. Mallas-Evered Kreimer: A Messier-album. Bp., 1985., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban