Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 36

Magyar gyógyszerészek, magyar sorsok 1924-2003. Önéletírás antológia. Szerk.: Hornok Éva, Mohr Tamás, Dobson Szabolcs. Bp., 2004, Dictum. Kiadói kartonált papírkötés.
17931.

Rufpreis:
1 800 HUF

Thanhoffer Lajos: Előadások az anatómia köréből. Bp., 1896., K. M. Természettudományi Társulat, XII+4+427+5 p.+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17932.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Flammarion, Camille: A csillagok világa. (Népszerű csillagászat). I-II. köt. (Egy kötetben). Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1898, Vass József Minta-Antiquariuma és Könyvkereskedése, 235+(5) p., 248+(3) p. Negyedik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón és gerincen némi kopással, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17933.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg-Sandee Hathaway: Az első 12 hónap. Újdönsült szülőknek a terhesség utáni időszakról. Bp.,2013,Park. Kiadói kartonált papírkötésben.
17934.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Geoparkok Magyarországon. Szerk.: Tardy János. Bp., 2021, Magyar Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17935.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Orbán Róbert: Nagyüzemi sertéstartási ABC. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
17936.

Rufpreis:
2 400 HUF

Böő István: Gazdasági állataink betegségmegelőzése. Bp., 2001, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
17937.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17938.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bölsche: A természet titkaiból. Tanulmányok és megfigyelések. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17939.

Rufpreis:
1 200 HUF

Stella Csillagászati Egyesület almanachja 1931-re. VII. évfolyam. Szerk.: Tass Antal és Wodetzky József. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+424 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, pótolt gerinccel.
17940.

Rufpreis:
2 000 HUF

17941.

Rufpreis:
1 600 HUF

17942.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF