Historische Dokumenten, Handschriften Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2890349
13337
440
Historical documents, manuscripts
Kálmán György (1925-1989) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színészről készített összeállítás, lapokra ragaszott kivágásokkal, fotókkal, össz. 30 oldalon, közte egy autográf aláírt fotója is. Vegyes állapotban. 2863895
13338
440
Széplaki Bálint: Új cél felé. Vers kézirata, két kézzel írt oldal. Megjelent: Uj Idők, 1905. (11. évfolyam, I. kötet, 498. old.)
2889992
13339
440
A pénz fogalma és a jó pénzrendszer kellékei, pályamunka, kézirat 90 beírt oldalon. Félvászon-kötésben, helyenként kisebb sérülésekkel. 2892914
13340
440
Raupach: Molnár és gyermeke. Népdráma 5 szakaszban. Átdolgozta: Lukácsy. Kézirat, benne számos javítással, bejelöléssel, bélyegzésekkel, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, 96 p. 2889970
13341
440
Kézzel rajzolt hímzésminta-album (erdélyi szász, kalotaszegi, buzsáki, stb.), harántalakú egészvászon-kötésben, sérülésekkel, 19x25 cm 2829604
13342
440
900
"Lenin az élőknél élőbb ma is, Tudásunk ő - fegyver és erő", kivágásokból összeállított album, 32,5x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF