Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 95

Lengyelország 1987. "Bem József tábornok 1794-1850" ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:IS (69mm) + 1983. "Sobieski János" ezüstpatinázott fém emlékérem közös dísztokban (69mm) T:AU Poland 1987. "General Jozef Bem 1794-1850" Br commemmorative medallion. Sign.:IS (69mm) + 1983. "Ian Sobieski" metal commemorative medallion in common case (69mm) C:AU
32802.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Lengyelország DN "II. János Pál pápa" kétoldalas Al emlékérem (2x) eredeti tokban (30mm) + "XI. Pius" kétoldalas emlékérem füllel (22mm) T:1,1- tok szétvált Poland ND "Joannes Paulus II Pontimax" two sided Al commemorative medallion (2x) in original case (30mm) + Pius XI" two sided medallion with ear (22mm) C:UNC,AU case detached
32803.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mexikó 1992. "Szabadság" befektetési ezüst érem  (1 uncia/31,37g/0.999/35mm) T:2 patina Mexico 1992."Liberty" investment silver coin (1oz/31,37g/0.999/35mm) C:XF patina
32804.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Nagy-Britannia 1761. "Warrington 1761" bronz, verseny részvételi zseton, hátoldalán "311"-es sorszámmal (35mm) T:XF Great Britain 1761. "Warrington 1761" bronze, member's token with "311" serial number on the back (35mm) C:XF
32805.

Rufpreis:
4 000 HUF

32806.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy-Britannia DN "Madame Tussaud 1761-1850" Cu emlékérem dísztokban (38mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina Great Britain ND "Madame Tussaud 1761-1850" Cu commemorative medallion in plastic case (38mm) C:PP fingerprints, small patina
32807.

Rufpreis:
5 000 HUF

NSZK 1967. "E.V. Bayerischer Werbefachverband / Jahrespreis für beispielhafte anzeigengestaltung (E.V. Bajor Reklámszakmai Egyesület / Éves díj a példaértékű reklámtervezésért) peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (44,91g/0.800/50mm) T:AU FRG 1967. "E.V. Bayerischer Werbefachverband / Jahrespreis für beispielhafte anzeigengestaltung" hallmarked Ag commemorative medallion in display case (44,91g/0.800/50mm) T:AU
32808.

Rufpreis:
3 000 HUF

32809.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

32810.

Rufpreis:
1 000 HUF

32811.

Rufpreis:
2 000 HUF

32812.

Rufpreis:
5 000 HUF

NDK 1970. "Az 1970-es Lenin-évben elért kiemelkedő teljesítményekért - VEB Leuna-Werke Walter Ulbricht" kétoldalas bronz vegyipari érdemérem eredeti dísztokban (40mm) T:AU GDR 1970. "For outstanding achievements in Lenin Year 1970" double-sided bronze chemical industry merit medal in original decorative case (40mm) C:AU
32813.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF