Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 95

32790.

Rufpreis:
3 000 HUF

Izrael DN "Jeruzsálem" domborított rézlemez plakett (225x 122mm) fa lapra ragasztva + "Jeruzsálem" műgyanta plakett (175x58mm) fa lapra ragasztva T:2 Israel ND "Jerusalem" embossed copper plate plaque (225x122mm) on wood plate + "Jerusalem" synthetic resin plaque (175x58mm) on wood plate C:XF
32791.

Rufpreis:
1 400 HUF

32792.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kanada 1967. "Ember és világa" kétoldalas fém emlékérem (38mm) + Kanada 1970. "Manitoba Centenárium" kétoldalas bronz emlékérem T:1- Canada 1967. "Man and his world" two-sided metal commemorative medallion (38mm) + Canada "Manitoba Centennial Year" two-sided bronze commemorative medallion C:AU
32793.

Rufpreis:
800 HUF

32794.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kína DN "Gyönyörű Shanghai / Shanghai városképe" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:XF karc China ND "Beautiful Shanghai / The Cityscape of Shanghai" gilt metal commemorative medallion (40mm) C:XF scratch
32795.

Rufpreis:
1 400 HUF

32796.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lengyelország ~1970. "Bem József / 1. varsói Tüzérdandár" bronz emlékérem. Szign.: Jósef Misztela (70mm) + ~1980. "Lengyel Néphadsereg" bronz emlékérem. Szign.: AN (Andrzej Nowakowski) (70mm) mindkettő tokban T:AU patina Poland ~1970. "Josef Bem / 1st Artillery Brigade of Warsaw" bronze commemorative medallion. Sign.: Józef Misztela (70mm) + ~1980. "People's Army of Poland" bronze commemorative medallion. Sign.: AN (Andrzej Nowakowski) (70mm) both in the same case C:AU patina
32797.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

32798.

Rufpreis:
3 000 HUF

32799.

Rufpreis:
1 600 HUF

32800.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

32801.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF