Izrael DN "Mózes és Judit Montefiore" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "0709", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Moses and Judith Montefiore" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "0709" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Kína DN "Gyönyörű Shanghai / Shanghai városképe" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:XF karc China ND "Beautiful Shanghai / The Cityscape of Shanghai" gilt metal commemorative medallion (40mm) C:XF scratch
Lengyelország ~1970. "Bem József / 1. varsói Tüzérdandár" bronz emlékérem. Szign.: Jósef Misztela (70mm) + ~1980. "Lengyel Néphadsereg" bronz emlékérem. Szign.: AN (Andrzej Nowakowski) (70mm) mindkettő tokban T:AU patina Poland ~1970. "Josef Bem / 1st Artillery Brigade of Warsaw" bronze commemorative medallion. Sign.: Józef Misztela (70mm) + ~1980. "People's Army of Poland" bronze commemorative medallion. Sign.: AN (Andrzej Nowakowski) (70mm) both in the same case C:AU patina