Tétel

Katalognummer:

18058.
Beendet 439. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Halálos szerelem. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Willy Fritsch, Viktoria von Ballasko, Grethe Weiser és Karl Martell szereplésével. Rendezte: Gerhard Lamprecht. Litográfia, papír. Graf.: P. Kiss. Hajtva, egy-két kis lapszéli sérüléssel, 95x31 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras