Tétel

Katalognummer:

18057.
Beendet 439. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Cserebere. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bordy Bella, Szilassy László és Latabár Kálmán szereplésével. Rendezte: Cserépy László. Litográfia, papír. Graf.: Muskovszky László. Bp., Kellner és Márkus-ny. Hajtva, sarkain és jobb szélén kis sérüléssel, 95x31 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert