Cserebere. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Bordy Bella, Szilassy László és Latabár Kálmán szereplésével. Rendezte: Cserépy László. Litográfia, papír. Graf.: Muskovszky László. Bp., Kellner és Márkus-ny. Hajtva, sarkain és jobb szélén kis sérüléssel, 95x31 cm