Bücher: Religion

Zahl der Lose: 32

Giovanni Papini: Krisztus története. Fordította: Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
18969.

Rufpreis:
1 000 HUF

18970.

Rufpreis:
2 800 HUF

1944 Papi lelkiség kiadványsorozat, negyedik év 3. szám, 1944/47. Bp., Korda Rt., 182 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18971.

Rufpreis:
1 200 HUF

Robert Mäder: Die Ganzen. Ein Appell an die Jugend. Ein Appel an die Männer. Goldach, én., St. Michael. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18972.

Rufpreis:
1 200 HUF

18973.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vade mecum. XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis MCMXXXVIII. Bp.,(1938.), Pallas-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, térkép-melléklet nélkül.
18974.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magdics Ignác: Szent beszédek, mellyeket leányiskolai növendékeknek tartott Dr. - -. Bp., 1909., Stephaneum. Átkötött kopott félvászon-kötés, a címlapon ceruzás jegyzetekkel, az utolsó lapon szakadásokkal.
18975.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egy "kis lélek" a "kis ösvényen" Filipetto Mária élete. 1912-1927. Ford.: Gergely Jolán. Rákospalota, 1934., Szalézi Művek. Kopott átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
18976.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF