Bücher: Religion Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2643794
18969
439
Books: Religion
Giovanni Papini: Krisztus története. Fordította: Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
2523394
18970
439
Books: Religion
2885777
18971
439
Books: Religion
1944 Papi lelkiség kiadványsorozat, negyedik év 3. szám, 1944/47. Bp., Korda Rt., 182 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
2886003
18972
439
Books: Religion
Robert Mäder: Die Ganzen. Ein Appell an die Jugend. Ein Appel an die Männer. Goldach, én., St. Michael. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
2460008
18973
439
Books: Religion
2833676
18974
439
Books: Religion
Vade mecum. XXXIV. Congressus Eucharisticus Internationalis MCMXXXVIII. Bp.,(1938.), Pallas-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, térkép-melléklet nélkül.
2825883
18975
439
Books: Religion
Magdics Ignác: Szent beszédek, mellyeket leányiskolai növendékeknek tartott Dr. - -. Bp., 1909., Stephaneum. Átkötött kopott félvászon-kötés, a címlapon ceruzás jegyzetekkel, az utolsó lapon szakadásokkal.
2845440
18976
439
Books: Religion
Egy "kis lélek" a "kis ösvényen" Filipetto Mária élete. 1912-1927. Ford.: Gergely Jolán. Rákospalota, 1934., Szalézi Művek. Kopott átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF