Bücher: Religion

Zahl der Lose: 32

Anleitung zur Andacht gegen dem Lieben JEsus Kind Oedenburg. 1742. Joseph Stieg. 120p. Korabeli sérült egészvászon kötésben., Ritka!
18957.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jordánszky Elek: Magyar országban, s' az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Tüskés Gábor és Knapp Éva utószavával. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
18958.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cséfalvay Pál: A Thousand Years of Christianity in Hungary. Hungariae Christianae Millennium. (Kiállítási katalógus). Bp., 2002, Magyar Katolikus Püspöki Konferencia. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18959.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bolberitz Pál - Gál Ferenc: Aquinói Szent Tamás filozófiája és teológiája. (Aquinói Szent Tamás: Lét és lényeg. A teológia összefoglalása). Bp., 1987, Ecclesia, 581+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18960.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Paokingi Apostoli Prefektúra rövid története. Historia brevis Praefecturae Apostolicae de Paoking. Szerk. és a jegyzeteket írta: fr. Kálmán Peregrin OFM és Vámos Péter. (Bp.), 2005, Kapisztrán Szent Jánosról nevezett Ferences Rendtartomány. Magyar és latin nyelven. Kiadói papírkötés.
18961.

Rufpreis:
1 800 HUF

Prohászka Ottokári: Isten és a világ. Missziós levelek. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I. köt. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 1 t. + XII+335+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban.
18962.

Rufpreis:
1 800 HUF

Aurelius Augustinus: Vallomások. Ford. és a jegyzeteket írta: Városi István. Redl Károly utószavával. Etikai gondolkodók. Bp., 1982., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18963.

Rufpreis:
1 600 HUF

Böjte Csaba - Karikó Éva: Iránytű a végtelenhez. Csaba testvér gondolatai az isteni parancsolatokról. Bp., 2011, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
18964.

Rufpreis:
1 600 HUF

Puskely Mária: Akik hittek a szeretetben. Bp., 1979, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18965.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karen Armstrong: Jeruzsálem. Egy város - három vallás. Ford.: Rézműves Zoltán. Bp., 1997, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
18966.

Rufpreis:
1 600 HUF

18967.

Rufpreis:
1 200 HUF

18968.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF