18846.
Beendet 439. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Stephens Henry: Mezei gazdaság könyve V. köt. - - "The book of the farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva. Kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Mórocz István. Pest, 1858., Herz János, 354+2 p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Korabeli egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel, foltos lapokkal.