Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Stephens Henry: Mezei gazdaság könyve II. köt. - - "The book of the farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva. Kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Mórocz István. Pest, 1855., Herz János, 4+478+2 p.+4 (litográfiák) t. +1 (kihajtható táblázat) t. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Korabeli aranyozott gerincű vaknyomásos egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, régi bélyegzésekkel, foltos lapokkal, a gerincen sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg