Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 36

18824.

Rufpreis:
3 000 HUF

18825.

Rufpreis:
1 000 HUF

A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
18826.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db régi (vegetáriánus) szakácskönyv egy kötetben: Rusznyák István: Korszerű húsnélküli táplálkozás. Útbaigazításokkal és konyhareceptekkel vese-, gyomor-, anyagcsere- stb. betegek diétás ellátására. Bp., [1936], Szathmáryné Bánó Vilma, 140+(2) p. + Telbiszné Temesváry Boriska: Egészség, ifjúság a konyhaművészetben. Hústalan szakácskönyv. Bp., 1941, Athenaeum. 232 p. Félvászon-kötésben.
18827.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18828.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mohácsy Mátyás: A gyümölcstermesztés kézikönyve. Bp., 1943, "Pátria"-ny., 576 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
18829.

Rufpreis:
2 800 HUF
39

3 db konyha témájú könyv: Faragó Ilona: Kezdő háziasszonyok könyve + Korszerű háztartás, kellemes otthon + Korszerű élelmezés az óvodáskortól a kamaszkorig. Klf. kiadások és kötések, vegyes állapotban
18830.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 590 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel kijáró lapokkal, az utolsó lap hiányzik (591/592.), megviselt állapotban.
18831.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Frank Júlia: Nagy fagylaltoskönyv. Bp., 1991, Gondolat. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18832.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db szakácskönyv: Farkas Kata: Hazai ízek, falusi ünnepek, Fortélyok főzőkanállal (sérült), Főzzünk másképpen.
18833.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
18834.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hank Olivér: Irányelvek az őszi kalászosok eredményes termelésére. Írta: - - mezőgazdasági kamarai főtitkár. Alföldi Magvető Gazdasági Szakkönyvkiadványai. Debrecen, 1938, Tiszántúli Mezőgazdasági Kamara, 24 p. Második, javított kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel, foltokkal.
18835.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF