18834.
Beendet 439. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.