Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal e... https://www.darabanth.com/de/439-Fernauktion/439.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500031/Jaszai-Mari-emlekiratai-Sajto-ala-rendezte-Lehel-Istvan-Rajzokkal-ellatta-Haranghy-Jeno-~II2883464
2883464
18576
439
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kopott,
: tg