Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD

Beschreibung:

A szépművészetek könyve. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt., 1184 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti szakadt kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg