Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

1900 körül, aranyozott cvikker, üveg hiány, h: 11.5 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20560.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1850 körül, díszes öntöttvas, kályhatakaró, 66x38x95 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20561.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
15

1930 körül, iskolapad, állítható ülőkévek, korának megfelelő állapotban, 92x68x90 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20562.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1880 körül, páncélszekrény eredeti kulcsaival, 44x53x71 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20563.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

1880 körül, öntöttvas reggeliző kályha, 22x35x107 cm /A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20564.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

1880 körül, vízöblítéses, régi WC, Defti fajansszal, kopásokkal, 65x110x46 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20565.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Lómotívumos nyerek, kopott, sérült 40x50
20566.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Díszes fogós nyereg, kopott, sérült, 45x30 /
20567.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1970 körül, fehér papi süveg.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20568.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gyermeklány díszmagyar ruhadarab, 1880 körül, korának megfelelő állapotban.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20569.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Férfi díszmagyar, komplett felszerelés. A kabátban filmgyári pecsétek, modern gombokkal, korabeli sapka, eredeti csizma
20570.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Antik falikárpis, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20571.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF