Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

1880 körül, Sarreguemines és Copeland vegyes fajansz tétel, vegyes állapotban és méretben.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20572.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

1900 körül, hullámos szélű metszett pohár, kopásokkal.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20573.

Rufpreis:
12 000 HUF

1900 körül, színes papírmasé tálca, kopásokkal.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20574.

Rufpreis:
4 000 HUF

Karos szék, bézs kárpitozással, kopott, inog, m: 89 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20575.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Antik mérleg, hibátlanul működik, korának megfelelő sérülésekkel, m: 65 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20576.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) nyelű 2db villa és 2 db kés, dobozában, jelzett: Löfkovits és Társa Debrecen, korának megfelelő állapotban. 1900 körül.  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20577.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
13

1800 körül, ón fejes pásztorbot, kopásokkal, pótolt nyéllel, cca. 80-90 cm  A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20578.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1930 körül, Dreher nápolyis doboz, kopott, kissé sérült, 20x24 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20591.

Rufpreis:
12 000 HUF
21

1880 körül, historizáló, kisszekrény, sérülésekkel, közepén csavaros balüszterrel, 80x38x120 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20592.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

cca 1900 fali mistereuse ingó falióra, GB jelzéssel, réz tokkal, szép számlappal. 30 cm
20601.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

XVIII. sz vége ólomöntő vagy vasöntő kanál fa nyélen 85 cm
20602.

Rufpreis:
10 000 HUF

Régi fűrész és vízmérték. 16 cm
20603.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF