Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

Elzászi fali óra, felesütős, 1750 körül, kis sérülésekkel, nincs kipróbálva, m: 39 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20536.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Sasos felesütős asztali óra, mechanikus, nincs kipróbálva, kis sérülésekkel, 1880 körül, m: 57 cm
20537.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Tolóüveges Art Deco fali vitrin, kopásokkal, 1930 körül, 42x19x24 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20538.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Papai selyem ruha, horddobozában, 1880 körül, doboz méret: 75x121cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20539.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

1930 körül, fa hintaló, kopásokkal, m: 94 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20540.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

1800 körül, aranyozott rokokó stílusú tükör, korának megfelelő sérülésekkel, 100x69 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20541.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

1900 körül, dioráma, ajtaján bojttal, 36x24x33 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20542.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

1965 körül, retró TV asztal, kopásokkal, 62x47x76 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20543.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1850 körül, aranyozott keretóra, negyedütős, nincs kipróbálva, szép állapotban. 47x40 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20544.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
17

1880 körül, antik, fa madárkalitka, állványon, kopásokkal, m: 170 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20545.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1830 körül, biedermeier, tükrös fali vitrin, korának megfelelő sérülésekkel, 54x24x80 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20546.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik asztali óratok/üveges vitrin, fekete, belsejében díszes tapéta, korának megfelelő sérülésekkel, 40x20x67 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20547.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF