Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

Gepárdbőr, fejjel, sérült, 180x110 cm /
20524.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

20525.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Medve bőr, fejjel, sérült, 160x160 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20526.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Historizáló fekete könyvtartó állvány, kopásokkal, kissé inog 46x32x103 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20527.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

1650 körül, bronz templomi örökmécs, korának megfelelő állapotban, 63x14cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20528.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

1750 körül, templomi füstölő, korának megfelelő sérülésekkel, 59x12 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20529.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1850 körül, ezüstözött vörösréz templomi kehely, antik, arany szálhímzéses kehely takaróval, korának megfelelő állapotban, m: 24 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20530.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

20531.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1900 körül, fém papagáj tartó, kopásokkal, m: 65 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20532.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ónémet feles ütős fali óra, szép állapotban, nincs kipróbálva, 88x30 cm /A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
20533.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Fa kottatartó, sérült, m: 125 cm
20534.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1850 körül, fa falióra, hónap nap kijelzéssel, mechanikus, nincs kipróbálva, 60x59 cm /
20535.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF