Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

Fém gyertyatartó pár, kopott. 24 cm
20782.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ortyatartó 15x8 cm Réz. XIX. sz.
20783.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

WMF jelzett ezüstözött szecessziós kiöntő, Kopással 23 cm,
20784.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vázapár. Ón és üveg. XIX.sz. Hibátlan 22 cm
20785.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
19

Sareguemines fogkefe tartó. Matricás, jelzett, kis kopással 23 cm
20786.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

Antik elefántcsont 4 db római isten szobor. Csont, fa. Lakkozott. XIX. sz. 10 cm
20787.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Empire kínáló kézi üveg, Aranyozott réz lábbal. D: 20 cm, m 13 cm
20788.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) váza. Jelzett 182 g 23 cm
20789.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
10

1909 Theresianist Piknik 2 db emléktárgy az 1909 es és 1921-es piknikről. Aranyozott bőr dobozkák, litho képpel / Theresianist picnic 2 commemorative objects. Gold painted bronze 9x8 cm, 13x9 cm
20790.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

fehér napernyő 1880 nyél-dísz és vászon sérült
20791.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jeanne D'Arc. Ón szobor m: 32 cm sz: 18 cm XIX: sz.
20792.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
13

IX. Piusz pápa sziluettje. Levélnehezék Üveg, márvány, tejüveg. 13 cm
20793.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF