Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2859107
20782
438
Private Collection from the Gödöllö exhibition
Fém gyertyatartó pár, kopott. 24 cm 2859112
20783
438
Ortyatartó 15x8 cm Réz. XIX. sz. 2859105
20784
438
WMF jelzett ezüstözött szecessziós kiöntő, Kopással 23 cm, 2859084
20785
438
Vázapár. Ón és üveg. XIX.sz. Hibátlan 22 cm 2859211
20786
438
Sareguemines fogkefe tartó. Matricás, jelzett, kis kopással 23 cm 2859079
20787
438
28000
Antik elefántcsont 4 db római isten szobor. Csont, fa. Lakkozott. XIX. sz. 10 cm
2859129
20788
438
80000
Empire kínáló kézi üveg, Aranyozott réz lábbal. D: 20 cm, m 13 cm
2859094
20789
438
24000
Ezüst (Ag) váza. Jelzett 182 g 23 cm 2858983
20790
438
1909 Theresianist Piknik 2 db emléktárgy az 1909 es és 1921-es piknikről. Aranyozott bőr dobozkák, litho képpel / Theresianist picnic 2 commemorative objects. Gold painted bronze 9x8 cm, 13x9 cm 2868879
20791
438
14000
fehér napernyő 1880 nyél-dísz és vászon sérült
2859088
20792
438
Jeanne D'Arc. Ón szobor m: 32 cm sz: 18 cm XIX: sz. 2858994
20793
438
38000
IX. Piusz pápa sziluettje. Levélnehezék Üveg, márvány, tejüveg. 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF