Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

Faragott fa kulcstartó fali fadoboz kulcsos,, eleje lejár. 45x36 cm
20730.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Bádog szélkakas. 42 cm
20754.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1960 kék fém szódásüveg autosyphon 32 cm
20758.

Rufpreis:
4 000 HUF

XIX. sz. vége csatajelenet domborkép fémlemez fa keretben. Külső méret 26x37 cm
20759.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Cousin jelzéssel: Velencei látkép Olaj, vászon, dekoratív fa keretben 18x25 cm
20760.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
29

Ism jelzéssel: A Doge palota Velencében. Akvarell, papír, dekoratív fa keretben. 23x35 cm Keret 57x65 cm
20761.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

XIX-XX. sz. Főleg asztalos szerszámok 5 db kovács kalapács, különféle, két gyalu
20762.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1960 Felelőtlen Benő lakótárs plakát fóliázva 80x60 cm
20763.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1800 Antik vas olló 26 cm
20766.

cca 1800 Antik vas olló 26 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nagy méretű parfümös üveg jelzett ezüst peremmel. Csiszolt dugóval. 18 cm
20767.

Rufpreis:
8 000 HUF

Parfümös üveg. Csiszolt dugós nehézüveg. Minimális lepattanással 15 cm
20768.

Rufpreis:
8 000 HUF

Exkluzív fotóalbum vizitkártyának. Közepén miniatúrával, kézzel festett, körül litho városképekkel, bőr, réz rátétekkel
20769.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF