Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung Zahl der Lose: 400
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2868744
20730
438
Private Collection from the Gödöllö exhibition
Faragott fa kulcstartó fali fadoboz kulcsos,, eleje lejár. 45x36 cm 2868625
20754
438
cca 1900 Bádog szélkakas. 42 cm 2868684
20758
438
cca 1960 kék fém szódásüveg autosyphon 32 cm 2868371
20759
438
24000
XIX. sz. vége csatajelenet domborkép fémlemez fa keretben. Külső méret 26x37 cm
2868369
20760
438
Cousin jelzéssel: Velencei látkép Olaj, vászon, dekoratív fa keretben 18x25 cm 2868365
20761
438
28000
Ism jelzéssel: A Doge palota Velencében. Akvarell, papír, dekoratív fa keretben. 23x35 cm Keret 57x65 cm
2868358
20762
438
30000
XIX-XX. sz. Főleg asztalos szerszámok 5 db kovács kalapács, különféle, két gyalu
2868343
20763
438
1960 Felelőtlen Benő lakótárs plakát fóliázva 80x60 cm
2868652
20766
438
cca 1800 Antik vas olló 26 cm
2859324
20767
438
Nagy méretű parfümös üveg jelzett ezüst peremmel. Csiszolt dugóval. 18 cm
2859319
20768
438
Parfümös üveg. Csiszolt dugós nehézüveg. Minimális lepattanással 15 cm
2859155
20769
438
Exkluzív fotóalbum vizitkártyának. Közepén miniatúrával, kézzel festett, körül litho városképekkel, bőr, réz rátétekkel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF