Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung

Zahl der Lose: 400

Fa dobozka, kézzel festett miniaturával lovas vadász jelenettel 8 cm
20770.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Elefántcsont dáma szobor. Fa alapon. 9 cm
20771.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szecessziós ezüstözött kínáló tál üveg betéttel d: 10 cm
20772.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bőr irattartó mappa monogrammal 25x17 cm
20773.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mini franciakártya pakli, komplett, kártyailleték bélyeggel. XIX. sz. vége. Bőr tokban, bőr borítású fadobozban. 10x6 cm
20774.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Úti oltár, triptichon. XIX. sz. Aranyozott bőr, litografált képekkel.Jó állapotban, de zsanérok nélkül. 32x29 cm
20775.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós kézi tükör. Gazdagon díszített ezüstözött fém 33 cm
20776.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Mini mikroszkóp tárgylemezekkel, eredeti, kissé sérült dobozában 8x7 cm Leírással
20777.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Egykezes sütemény kínáló. Réz, kézzel festett aranyozott üveg. cca 1850. kopott. d_: 16 cm
20778.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1850 bádog süteményesforma 8 cm
20779.

Rufpreis:
2 400 HUF

Angyal szobor. Tűziaranyozott vas. Fa alapon. XVIII. sz. 26 cm
20780.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
11

Házi oltár, XVIII.sz. faragott fa, réz, Benne korabeli faragott fa szobor. két rejtett fiókkal, szép állapotban 39 cm
20781.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF