Antik Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816391
12147
435
4400
Antique
Réz dísztőr, réz pengével, réz hüvellyel 31 cm 2816343
12148
435
30000
Antique
Elefántcsont fogójú sétapálca 84 cm 2814981
12150
435
Antique
2808242
12151
435
2200
Antique
2db fém gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10,5 cm 2754837
12152
435
4800
Antique
Ezüstözött alpakka, szecessziós szalvéta gyűrű, jelzés nélkül, d: 4 cm
2822430
12153
435
Antique
Bizánci kereszt múzeumi másolata (svájci), díszes darab, 4,5×2,5 cm 2819390
12154
435
Antique
A Correntator csúszó összeadó. Réz, kopásokkal, 11x7,5 cm 2819382
12155
435
Antique
Szecessziós réz dobozka, jelzett, kis kopásokkal, 5x5 cm 2817765
12156
435
Antique
Régi lapos szelence, fém, d: 4,5 cm 2825617
12157
435
Antique
Iparművészeti retró csillár / mennyezeti lámpa, réz, fém, nincs kipróbálva, rozsdanyomokkal, ismeretlen tervező, 90x45x68 cm
2814914
12158
435
Antique
Ezüst (Ag) nyelű spatula, jelzett, h: 20 cm 2822985
12159
435
Antique
Hurvínek, a "Spejbl és Hurvínek" c. népszerű cseh gyerekmese (bábmese) egyik főhőse. A figurát Josef Skupa cseh bábművész alkotta meg 1926-ban. Vintage, kerámia és fa figura, szövet ruhában, m: 10 cm + fa bábu figura, kopásokkal, m: 8 cm / Hurvínek, main character of the popular Czech children's puppet show "Spejbl and Hurvínek" (character conceived by Josef Skupa in 1926). Vintage ceramic and wood figurine + smaller wooden figurine
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF