Antik Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2676328
12135
435
Antique
2676330
12136
435
Antique
2694343
12137
435
Antique
2790311
12138
435
Antique
Halasi csipke turulmadár. Üvegezett keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 15x12 cm (keret: 29x23 cm) 2822277
12139
435
Antique
Lóportré. Szőr, kollázs, karton, Baridom (?) és Argentina jelzéssel, XX. sz. vége/XX. sz. eleje, 55x39 cm
2821029
12140
435
Antique
Kossuth Lajos időskori portréja, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül, Kossuth Lajos nyomtatott aláírásával. Dekoratív üvegezett, sérült fakeretben, historizáló szövet paszpartuval, képméret: 18×13 cm, keretezett méret: 49x39 cm. 2817850
12141
435
Antique
Diótörő kutya, bronzírozott vas, 30cm. A Hofherr Schrantz Clayton Shuttleworth (HSCS) egyik első és leghíresebb reklám ajándéktárgya az 1939-ben már sorozatban gyártott, ún. ,,diótörő" kutya volt (az állatfigura farok részével mozgatott állkapcsával diót lehetett törni.) ,,Hofherr diótörő kutya". A kispesti gyár öntödéjében készítették Hofherr Schrantz Clayton Shuttleworth talpgravírozással, később már beírás nélkül is, egészen 1946-ig. 2816613
12142
435
24000
Antique
Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
2816458
12143
435
Antique
Asztali csengő, fém öntvény, 15 cm
2816349
12144
435
Antique
Sétapálca fém díszítéssel 90 cm
2816395
12145
435
Antique
Réz asztali csengő, díszített 17 cm 2816322
12146
435
Antique
Antik gazdagon díszített fém mennyezeti lámpa. Búra nélkül. d: 46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF