Antik

Zahl der Lose: 318

Antik ikon: Mária a gyermekkel. Kézzel festett fa. Erősen, sérült, kopott, restaurált, félbetört állapotban. 42x34 cm
12051.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kézzel csomózott keleti szőnyeg. Gördes. Irán, Qashqai. Modern. Szép állapotban. 188x103 cm
12052.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Monumentális antik réz kancsó, kis kopásokkal, m: 30 cm
12053.

Rufpreis:
10 000 HUF

1950 körül, nagyméretű vörös csillag, Kommunista relikvia, festett vas, sérült a festés, 40x36 cm
12054.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Retró bronz falikép, kopásokkal, 17x8 cm
12055.

Rufpreis:
3 000 HUF

1977. X. Marcello Bertinetti vívóbajnoksági kupa. Ezüstözött fém, fa talapzaton. Kopásokkal, m: 64 cm
12056.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szecessziós asztali piperetükör, fa, fiókkal, tükörbetéttel, szép állapotban, 26x40x53 cm
12057.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12058.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Régi szenes vasaló. kopott, m: 24 cm
12059.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dzsambia tőr, dísz övvel, észak Jemen, 1960 körül, szép állapotban, h: 35 cm
12060.

Rufpreis:
10 000 HUF

Réz mozsár törővel, kopásokkal, m: 11 cm
12061.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csont, gyöngyház, fa intarziás doboz, szép állapotban, Jemen, 1960 körül, 17x11x10 cm
12062.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF