Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2699868
31295
434
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:2 patina, karc
2677415
31296
434
Numismatik
Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas bronz PP emlékérem, (60mm) T:2 folt
2677419
31297
434
Numismatik
Stanzel Antal (1938-1998) 1987. "Dr. Kresz Géza 1887 / 100 éves a Mentésügy 1887-1987" kétoldalas bronz emlékérem, (60mm) T:1- 2616318
31298
434
3200
Numismatik
Vastagh László (1902-1972) 1927. "Professor Dr. Moravcsik Ernő Emil 1858-1924 / Officium ante omnia" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2,2- patina, karc / Hungary 1927. "Dr. Professor Ernő Emil Moravcsik 1858-1924 / Officium ante omnia" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:László Vastagh (1902-1972) (60mm) C:XF, VF patina, scratches HP.: 6370.
2517304
31299
434
Numismatik
Váró Márton (1943-) 1984. "Petrányi Gyula akadémikus / Debrecen 1984" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, nem saját tokjában (98mm) T:1-
2651541
31300
434
Numismatik
Váró Márton (1943-) (?) 1989. "Prof. Bodosi" egyoldalas Br plakett (105mm) T:2 patina 2631766
31301
434
Numismatik
Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) 1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983" egyoldalas, öntött bronz plakett (114x84mm) T:1-
2689348
31302
434
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1979. "Magyar Szemorvos Társaság - Gyermekszemészet - Budapest 1980" kétoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:1-
2631725
31303
434
3200
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1981. "PROF. MED. CAROLVS WALTNER 1894-1981 - VIR IUSTUS MT. 1-19 / Amit a legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek velem tettétek - Máté 25,40" kétoldalas, öntött bronz emlékérem ( 2652254
31304
434
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1990. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / Új klinikai épület avatása MCMXC szeptember 10." kétoldalas öntött Br emlékérem (65mm) T:1- kis patina
2631777
31305
434
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1991. "Prof. Szekeres László / ALBERT SZENT-GYÖRGYI MEDICAL VNIVERSITY INSTITVTE OF PHARMACOLOGY - ANTIARRHYTHMICS ANTIANGINAL DRVGS CARDIOPROTECTION 1967-1991 SZEGED" kétoldalas, öntött bronz plakett (106mm) T:1- 2763703
31306
434
Numismatik
1935. "Budapesti Orvosi Kaszinó 1935. IV. 28." bronz emlékplakett (39x59mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF