Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2699547
31271
434
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
2681030
31272
434
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:1- Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:AU Cs. M. 1065. 2779576
31273
434
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (5x) (42mm) T:PP
2779569
31274
434
Numismatik
2605465
31275
434
3200
Numismatik
2605365
31276
434
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "IX. Magyar Endokrin Kongresszus / Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1,1-
2651461
31277
434
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "IX. Magyar Endokrin Kongresszus / Szeged" kétoldalas Br emlékérem (69mm) T:1- kis patina, ph
2616723
31278
434
Numismatik
Lapis András (1942-) 1980. "Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1980" kétoldalas Br emlékplakett (110mm) T:1- patina / Hungary 1980. "Dr. József Imre Professor of Surgery / From his fellow colleagues and disciples 1930-1980" two-sided Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (110mm) C:AU patina 2773814
31279
434
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986 / Szote - Nobel-díjának 50. évfordulójára - MÉE" bronz emlékérem (42mm) T:1- 2646753
31280
434
Numismatik
Lapis András (1942-) 1993. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem" egyoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:1- fo.
2517301
31281
434
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti tokban (97mm) T:1-
2694624
31282
434
Numismatik
Lisztes István (1942-) ~1974. "Huszonöt éves az Országos Vérellátó Szolgálat" egyoldalas bronz emlékérem (83mm) T:2 patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF